Geoblog.pl    pawelgosia    Podróże    Podróż pełna barw    Powrót do Lublina
2024

Powrót do Lublina

Polska, Lublin

Do Lublina dojeżdżamy 10 minut przed czasem. Wjeżdżamy na pieknie oświetlony, oddany kilka miesiecy temu do użytku nowy dworzec autobusowy. Po Warszawie Zachodniej to szok. Nowy Dworzec w Lublinie to chyba najładniejszy dworzec autobusowy jaki widzieliśmy w ostatnich miesiacach, a widzieliśmy ich trochę. Ruszamy piechotą do mojej mamy. Idziemy 40 minut czujac się jakoś dziwnie po 9 miesiącach znów w Lublinie. Wchodzimy do domu przed północą, witamy się i szybko idziemy spać.
Ale jak to? Jutro nie nakładamy plecaków i nic nie zwiedzamy? ;)

zula - 2024-04-19 20:44
Piękna wyprawa, dziękuję za opisy ,za zdjęcia...zapewne będę powracać do opisów.
Pozdrawiam serdecznie!

Stock
Stock - 2024-04-20 21:08
Wyprawa świetna, zazdroszczę. Chciałbym spróbować takiego podróżowania, ale nigdy się nie składa.

Co do relacji, brakowało mi interakcji z czytelnikami. Wyglądało, jakbyście nie wiedzieli, że ktoś coś komentuje lub o coś pyta.

pawelgosia
pawelgosia - 2024-04-20 21:32
Bloga pisaliśmy dla naszych rodzin i znajomych, jeśli ktoś dodatkowo z tego skorzystał to super. Nie zależy nam na rozgłosie, polubieniach czy dużej ilości czytelników ;) Samo pisanie bloga pochłaniało ogromne ilości czasu i prądu, który przez większość wyjazdu mielismy limitowany. Trudno nam było w czasie wyjazdu znaleźć czas na utrzymywanie kontaktu ze wszystkimi naszymi znajomymi, więc tym bardziej nie mieliśmy czasu na trzymanie kontaktu z czytelnikami bloga - zostawiamy to profesjonalnym blogerom, ktorzy na swoich blogach zarabiają. Wydaje mi się, że na konkretne techniczne pytania o jakiś kraj jak ktoś pytał odpowiadaliśmy na wszystkie. Być może coś przeoczyliśmy, bo geoblog działa już tak na pół gwizdka i część rzeczy szwankuje -od połowy naszej podróży platforma jest blokowana w chrome (czyli dla większości ludzi), bo nie jest szyfrowana i nie jest już od dawna wspierana. A szkoda, bo bardzo mi się podoba.

31.07.2023 - 18.04.2024